Follow us Today has already donated 678.00 €

Sarunu festivāls LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA (www.festivalslampa.lv) jau trešo gadu Cēsu pils parkā ir satikšanās vieta visai Latvijas sabiedrībai, kur kopīgi sarunāties par aktuāliem un ikvienam nozīmīgiem jautājumiem, meklēt problēmu risinājumus un vienam otru uzklausīt. Vieta, kur kopā veidot labāku Latviju.

Ikviens, kas festivālu apmeklējis vai tajā piedalījies zina, ka tā saturs neatstāj vienaldzīgu. LAMPA divās dienās piedāvā vairāk nekā 200 pasākumu par ļoti dažādām tēmām – izglītību, veselību, vidi, valsts pārvaldi, drošību, nodokļiem, ekonomika, kultūru un daudz ko citu.

Ieeja festivālā ir bez maksas, taču viena cilvēka piedalīšanās izmaksā vidēji 16 eiro. Lai LAMPA notiktu arī nākamgad, un ieeja joprojām būtu brīva ikvienam, tai nepieciešams atbalsts jau tagad.

Jebkurš ziedojums ir nozīmīgs, jo tas pauž atbalstu festivāla idejai un tā mērķim – dot iespēju ikvienam iedzīvotājam aktīvi iesaistīties sarunās un diskusijās par sev un valstij svarīgām tēmām.

Lai sarunu festivāls LAMPA tiktu īstenots, nepieciešami EUR 5 000

The Project is placed online on: 01.06.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Guardian Angels for Children

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsta programma PLECS

Palīdzēsim izglābt dzīvības

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

119 048.05 €