Follow us Today has already donated 0.00 €

Palīdzība Ralfam Pelēķim

Ralfs ir 11 gadus vecs zēns, kuram ir atipisks autisms, valodas attīstības traucējumi un vidēji smaga garīgā atpalicība. 

Ralfs mācās vispārizglītojošā skolā 4. klasē pēc speciālās programmas. Uzticētos uzdevumus Ralfs veic ar lielu pienākuma sajūtu, ir apzinīgs un priecājas par padarīto darbu.

Ralfam ir valodas attīstības aizture, apkārtējie viņu nesaprot, un tas rada zēnam lielus pārdzīvojumus. Kad zēnu nesaprot vai neizpilda viņa kāroto ieceri, Ralfam parādās uzvedības traucējumi un neirodermīts. Visvairāk no Ralfa dusmu lēkmēm cieš mamma, pret citiem cilvēkiem zēns dusmas neizrāda, ir mierīgs. Zēnam nepieciešama pilnīga ikdienas aprūpe.

Ralfam ļoti patīk spēlēt attīstošās datorspēles, patīk pētīt ceļa zīmes uz ceļa, datorā vai rotaļlietās. Vislabāk Ralfs jūtas laukos pie vecvecākiem, tur zēns dodas dabā, vēro un lasa puķes, ko vienmēr pasniedz mammai.

Visus šos gadus ar zēnu strādā dažādi speciālisti, lai uzlabotu veselību. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Ralfam masāžu, reitterapiju, logopēda nodarbības un medikamentus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Ralfam ir bijusi iespēja apmeklēt divus delfīnterapijas kursus. Pēc delfīnterapijas nodarbībām zēnam uzlabojās koncentrēšanās spējas, uzmanība un mazinās stresa radītās izpausmes. Lai veicinātu zēna valodas attīstību, psihiatre rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu diviem delfīnterapijas kursiem Klaipēdas delfinārijā  un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 3200 eiro. Ģimene apmaksās ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Ralfam!

The Project is placed online on: 16.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Appeal to help the impoverished elderly

Programma AVANTI

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Gunāram Šustovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

443 377.76 €