Follow us Today has already donated 3,327.50 €

Atbalsts Deborai Enijai Ārei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Deborai Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Deborai ir 6 gadi, viņai ir iedzimta hromosomāla patoloģija un ekspresīvās valodas traucējumi. Debora ir ļoti atraktīva, kustīga un jautra meitene, kura spēj jebkuram likt pasmaidīt. Meitenīte mazliet runā, cenšas mācīties, viņai piemīt ļoti lielas darba spējas un ir gatava darboties un strādāt ar jebkurām metodēm. Meitene staigā jau stabili, tikai palīdzība nepieciešama uzkāpšanai pa kāpnēm, ir iemācījusies skriet (lēni), mācās arī lēkāt.

Debora apmeklē logopēda, fizioterapeita, mūzikas terapijas, reitterapijas, ergoterapijas un daudz citas nodarbības, kā arī regulāri iziet rehabilitācijas kursus, meitenes attīstībā progress ir acīm redzams. Deboras vecāki no saviem līdzekļiem meitiņai regulāri apmaksā reitterapiju, mūzikas terapiju un baseina apmeklējumu. Diemžēl līdzekļi visam nepietiek.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Deborai ir bijusi iespēja apmeklēt divus delfīnterapijas kursus Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitene kļuvusi nosvērtāka, paplašinās vārdu krājums, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību. Lai veicinātu meitenes valodas attīstību, uzlabotu psihomotoro attīstību, mazinātu muskuļu disbalansu, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Klaipēdas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1240 eiro, no kuriem 810 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 430 eiro.

Ģimene apmaksās ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Deborai Enijai!

 

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 18.02.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Vienoti par iespēju!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsts Diānai Pavlovai

Programma AVANTI

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

330 154.42 €