Seko mums Šodien saziedoti jau 503.00 €

Dakteris Poga

Kad bērniņam sāp puncītis vai austiņa, kad naktīs ir slikti sapnīši vai valodiņa neraisās, tad mammas un tēti ir satraukti. Katrs vecāks grib palīdzēt savam bērnam un redzēt to veselu. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tad vajadzīgs zinoša un iejūtīga speciālista padoms, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību. Vajadzīgs dakteris POGA, kas vecākus un bērnus saprot un mīl!

Programma “Dakteris POGA” ir Ziedot.lv labdarības programma, kas nodrošina bērniem no visas Latvijas neirologa padomu. Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificēta speciālista bērnu neiroloģijā, lai laicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību. 

Programmā “Dakteris POGA” bērniem no rūpju ģimenēm - trūcīgām, daudzbērnu vai audžuģimenēm, kā arī bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un bērniem no bērnu namiem, vizītes ir bezmaksas un tiek apmaksātas no ziedojumiem. Jo katrs bērniņš ir pelnījis saņemt vislabāko, arī bērni no rūpju ģimenēm. Vienas neirologa konsultācijas izmaksas ir 35 eiro. Savukārt viena tDCS terapijas reize pie neirologa izmaksā 25 eiro. Ieteicamais kursa garums ir 10 - 20 nodarbības.

Centrā “Poga” pieņem neirologs Dr. Mikus Dīriks. Daketris  tDCS metodi ir apguvis Neurocare Akadēmijā (Nijmegen, Nīderlandē), kas ir viens no vadošajām smadzeņu elektriskās stimulācijas izpētes institūtiem Eiropā. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, centrā “Poga” ir iegādāta DC-Stimulator aparatūra (neuroCare Group, Vācija). Transkraniālā elektriskā smadzeņu stimulācija jeb tDCS var tikt nozīmēta tikai ar neirologa slēdzienu pacientiem, kuriem ir šādi neiroloģiski un psihiatriski traucējumi – galvassāpes (migrēna), demence, tinnitus un bērniem ar uzmanības deficīta un koncentrācijas grūtībām, autismu, cerebrālu trieku (kopā ar fizioterapijas un/ vai ergoterapijas nodarbībām) un disleksiju, pieaugušajiem pēc insulta motors deficīts, runas traucējumi, apakšējo ekstremitāšu neiropātiskas sāpes, depresija, fibromialģija, atkarības problēmas.

Palīdzi dakterim POGA palīdzēt bērniem!

Projekts ievietots portālā 01.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Mazo sirsniņu cerības

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 519.61 €