Seko mums Šodien saziedoti jau 1,075.15 €

Atbalsta programma PLECS

Atbalsti un sniedz palīdzīgu roku cilvēkiem, kuri var un vēlas uzņemt bērnus savā ģimenē. Par saņemtajiem ziedojumiem tiks sniegta praktiska un emocionāla speciālistu palīdzība cilvēkiem, kuri ir gatavi kļūt par audžuģimeni, aizbildni, adoptētāju, viesģimeni, kā arī sniegs atbalstu ģimenēm, kurās bērns jau ienācis.

Pleca atbalsta programma ir paredzēta vecākiem, kuri savā ģimenē uzņem bērnus no bērnu namiem. Programmas mērķis ir panākt, lai līdz 2021. gadam Latvijā nav nepieciešami bērnu nami.

Uzzini vairāk par atbalsta programmu www.plecs.lv

Projekts ievietots portālā 05.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Baltais fonds

Bērna sargeņģelis

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

42 545.92 €