Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Valentīnai Fjodorovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste tiek noslēgta un saziedotie līdzekļi tiks izlietoti citiem medikamentiem, ko ārsti Valentīnai ir nozīmējuši.

Valentīna ir pensionēta inženiere no Rēzeknes, viņai ir 67 gadi. Pirms 2 gadiem Valentīnai tika atklāts ļaundabīgs ādas audzējs - melanoma. Viņai tika veiktas vairākas operācijas, taču šobrīd nozīmēta ārstniecība, ko Valentīna pati nevar apmaksat. Viņai nav ne bērnu, ne mazbērnu, pirms 12 gadiem nomira viņas vīrs. 

Ārstu konsīlijs nozīmējis zāles Pembrolizumabum, kas jalieto ik pēc 3 nedēļām. Šīm zālēm ir daļējs valsts līdzfinansējums 790 eiro apmērā, bet pašai Valentīnai jāpiemaksā 5280 eiro. Valentīna lūdz līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei vismaz vienam kursam, lai pārliecinātos par zāļu iedarbību un panesamību. 

Neskatoties uz slimību, Valentīna ir optimiste. Viņa grib vēl dzīvot un turpināt dziedāt korī, ko viņa dara jau 8 gadus. Palīdzēsim Valentīnai!

 

 

 

Projekts ievietots portālā 17.04.2017

Projekts noslēgts 10.08.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nila Repina ģimenei

Palīdzība Mārim Pavāram

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €