Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Elvīrai Vaitkevičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par atbalstu Elvīrai, ziedojumi pirmā rehabilitācijas kursa veikšanai ir saziedoti. Papildus saņemtie ziedojumi tiks izlietoti nākošajam rehabilitācijas kursam!

Elvīrai no Saldus novada ir 21 gads un sapnis kļūt par konditori, iepriecināt cilvēkus ar gardiem un mīlestību gatavotiem saldumiem. Diemžēl liktenis nav bijis labvēlīgs Elvīras sapņu piepildījumam. Pēc autoavārijas, kas notika pirms 2 gadiem, Elvīra dzīvo sociālās aprūpes centrā Tērvetē un spēj pārvietoties tikai ar ratiņkrēsla palīdzību.

Pēc avārijas Elvīra veikusi rehabilitāciju un viņas spējas pakāpeniski uzlabojas. Pēc neirologa konsultācijas rehabilitācijas centrā "Poga", Elvīrai nozīmēts rehabilitācijas kurss G-EO System gaitas robotā, kur kustību uzlabojumi tiek panākti ar fizioloģiskās gaitas stereotipa simulāciju un noteiktu kustību biežu atkārtojumu skaitu. Vidēji nodarbības laikā pacients var veikt 800 - 1000 soļus. Papildus nepieciešamas fizioterapijas un slinga terapijas nodarbības. Kopā nepieciešamas 38 nodarbības, kas izmaksā 1175 eiro, kā arī vismaz 1000 eiro speciālā transporta apmaksai ikdienas braucieniem no Tērvetes uz Rīgu.

Elvīra lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas un transporta izdevumu apmaksai. Elvīras dzīve līdz autoavārijai ritējusi lielākoties paļaujoties tikai uz sevi. Elvīras bērnība pagājusi internātā, prom no vecmāmiņas un tēta, kas bija viņas tuvākie cilvēki. Pēc Cieceres internātpamatskolas pabeigšanas, Elvīra sāka mācīties par konditori arodskolā Kuldīgā un sāka strādāt par konditori. Drīz pēc tam notika liktenīgā nelaime.

Palīdzēsim Elvīrai!

Projekts ievietots portālā 17.07.2017

Projekts noslēgts 25.07.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība Nila Repina ģimenei

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Aprūpe mājās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €