Seko mums Šodien saziedoti jau 397.00 €

Igora Tetereva repatriācija

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

55 gadus vecais Igors no Ludzas pirms 3 mēnešiem devās  darba gaitās uz Franciju. 16.maija rītā  viņš tika atrasts miris savā istabā. “Igora sirds laikam nespēja izturēt un pielāgoties dzīves apstākļiem svešā valstī, “spriež Igora māsa. Igora māsa Jekaterina uzņēmās organizēt viņa pārvešanu, lai apbedītu Latvijā. 

Repatriācijas izmaksas ir augstas -  2827 eiro. Daļa no summas ir apmaksāta no Igora līdzekļiem, vēl nepieciešami 1777 eiro. Lai arī Jekaterina ar vīru strādā, tomēr ģimene nav spējīga šādu naudu samaksāt. Ģimenē aug 2 bērni.

“Lūdzam palīdzēt pārvest Igoru apbedīšanai Latvijā, “ lūdz Igora māsa Jekaterina.

Projekts ievietots portālā 18.05.2017

Projekts noslēgts 22.05.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

309 631.84 €