Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Atbalsts Oskaram Rasam

Oskars Rasa, dz.g. 2002., Ogres novads

Mērķis: Rehabilitācija KRC „Jaunķemeri”

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 991 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Oskaram nepieciešamā summa ir saziedota.

Oskaram ir 14 gadi. Zēnam ir psihoorganisks sindroms ar emocionālu labilitāti un garīgo atpalicību. Bronhiālā astma. Oskars dzemdībās cieta no hipoksijas (skābekļa trūkums) un tas bija attīstības kavēšanās iemesls.

Zēns mācās skolā pēc speciālās mācību programmas. Oskaram ir runas attīstības aizture un uzvedības traucējumi. Lai uzlabotu zēna veselības stāvokli nepieciešami rehabilitācijas pasākumi. Oskara vecāki ir pateicīgi visiem ziedotājiem, kas zēnam palīdzējuši iepriekšējos gados.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Oskars 2017. gadā varētu saņemt:

  • rehabilitācija centrā „Jaunķemeri” – 996 eiro

Lai nodrošinātu Oskaram rehabilitācijas kursu 2017. gadā kopā nepieciešami 996 eiro, no kuriem 5 eiro jau ir pieejami no 2016. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 991 eiro.

Palīdzēsim Oskaram!

Projekts ievietots portālā 18.01.2017

Projekts noslēgts 22.02.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazajām sirsniņām Kurzemē

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Dakteris Delfīns

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €