atpakaļ"Eņģeļi pār Latviju" noslēguma koncerts 20.decembrī

Jau kopš novembra beigām rit LNT, Swedbank un Ziedot.lv rīkotā labestības akcija „Eņģeļi pār Latviju”. Šo svētdien, 20. decembrī, notiek labestības maratona noslēgums. Jau no plkst. 10:00 visi tiek laipni gaidīti pie Latvijas Nacionālās operas un tiešraidēs kanālā LNT. Būsim kopā, ziedosim un ļausim eņģeļiem nolaisties pār Latviju, lai palīdzētu smagi slimiem bērniem dzīvot!

Lai Matīss (9 gadi), Sandis ( 3 gadi), Māra (11 gadi), Gundega (7 gadi) un Estere (5 gadi) dzīvotu, ir nepieciešami 39 813,44 lati. Saziedosim tos kopā! Mēs ļoti ceram, ka, tāpat kā iepriekšējos gadus, izdosies saziedot vairāk naudu, lai palīdzētu arī tiem 159 bērniem, kuri lūguši finansiālu palīdzību labdarības organizācijā Ziedot.lv un cer uz sabiedrības atbalstu!

Par saziedoto naudu tiks apmaksāti tie ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi, kas nav ietverti valsts apmaksātu pakalpojumu sarakstā. Visi ziedojumi tiks izlietoti bērnu vajadzībām, neieturot nekādus starpniecības procentus.
Ziedot var portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā.

Katrīne Pasternaka, LNT labestības projektu vadītāja: „Mēs atkal tiksimies 20.decembrī, kad notiks akcijas „Eņģeļi pār Latviju” noslēguma pasākumi. Pats pagodinošākais ir tas, ka pieticīgi sāktās akcijas kļuvušas par veidu kā visi kopā varam svinēt svētkus DODOT, kļuvušas par svētkiem – pirms svētkiem! Laiks, kurā dzīvojam varētu lauzt, bradāt, iznīcināt, bet tas spēj arī celt, lolot un atbalstīt. Tas ļauj mums atdalīt svarīgo no mazsvarīgā, būtisko no nebūtiskā... Šis laiks ļauj justies bagātiem, jo bagātība nav piederošās naudas apjomā, bagātība ir spējā dot, dalīties, atbalstīt! Šis laiks mūs māca arī tam, ka lūgt un pieņemt palīdzību ir jābūt gatavam ikvienam.”

„Eņģeļi pār Latviju” aktivitātes 20.decembrī!

20. decembrī no plkst. 10:00 rītā, pie Latvijas Nacionālās operas notiek dažādas aktivitātes, lai savāktu bērnu ārstēšanai nepieciešamos līdzekļus. Visas dienas garumā uzstāsies dažādi mūziķi un grupas: bērnu ansamblis „Rīgas Akmentiņi”, grupa „Triānas parks”, beatbox grupa „PER”, vokālā grupa „Singit”, folkloras kopa „Budēļi”, šova „Latvijas Zelta Talanti” fināliste Evija Misiņa, LNT šova „Dziedošās ģimenes” dalībnieki Ziemeļi ģimene, Lipsku ģimene, dienas aktivitātēs piedalīsies arī atraktīvās māsas Legzdiņas, dziedātāji Martin Confused, Sniedze Paula Ķeizare, ar stepa dejām priecēs grupa „Soul Tap”. Izklaides un attīstības centrs „Pasaku nams” ar jaukām spēlēm, rotaļām un pārsteigumiem visas dienas garumā palīdzēs aizbaidīt lielo aukstumu. Īpašu pārsteigumu sagatvojuši Ozolnieku novada muzikālais teātris „Nianse” - dziesmām un dejām bagātu stāstu par konfekšu karaļvalsti.

Paralēli koncertiem darbojas Ziedot.lv Labestības tirdziņš un Operas telpās īpašā Eņģeļu darbnīca bērniem, varēs iegādāties jauniešu centra „Saule” darinātās rotas. Visas dienas garumā iesp;ejams ziedot arī apģērbu un ilgi glabājamus pārtikas produktus.

„Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncerts Latvijas Nacionālajā operā un tiešraidē kanālā LNT sāksies plkst. 20:20. Koncertā uzstāsies Latvijā iemīļoti mūziķi – Linda Leen, grupa „Lady’s sweet”, Lauris Reiniks, grupa „Putnu balle”, Intars Busulis, grupa „Finx”, Jānis Stībelis un Evita Zālīte, grupa „Forte”, Kristīna Zaharova, grupa „Otra puse” un LNT koris.

Lai arī ikdienas rūpes ir pārņēmušas gandrīz ikkatra cilvēka sirdi, 20. decembri padarīsim par īpaši gaišu dienu, jo tikai kopā mēs varam paveikt brīnumu un noticēt labajam!